Rehabilitacja i fizjoterapia - Katowice

 

Grupa Medyczna Tommed w Katowicach świadczy usługi w zakresie różnych form rehabilitacji i fizjoterapii.

W ofercie Poradni Rehabilitacji i Fizjoterapii Grupy Medycznej Tommed znajdują się m.in. fizykoterapia, fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, kinesiotaping, leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych, trening funkcjonalny, drenaż limfatyczny, suche igłowanie, PNF (torowanie nerwowo-mięśniowe), a także masaż leczniczy, gorącymi kamieniami oraz terapia bańkami.

Poradnia Rehabilitacji i Fizjoterapii Grupy Medycznej Tommed oferuje szeroki zakres terapii m.in.: manualną, blizn, obrzęku limfatycznego, tkanek miękkich, stawów skroniowo-żuchwowych, neurologiczną, pulmonologiczną, kardiologiczną, onkologiczną, powięziowo-mięśniową i sportową.

W naszej ofercie znajduje się również krioterapia - pacjenci mogą korzystać z kriokomory dla zdrowia oraz urody, a także ćwiczenia (rehabilitacja ruchowa) dla seniorów oraz rehabilitacja domu pacjenta.

Pacjenci Poradni Rehabilitacji i Fizjoterapii znajdują się pod opieką lekarzy rehabilitacji oraz fizjoterapeutów, posiadających bogate doświadczenie w pracy z pacjentem oraz profesjonalne podejście.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczeń medycznych dostępnych w Poradniach Rehabilitacji i Fizjoterapii Grupy Medycznej Tommed.

Usługi w zakresie Rehabilitacji i Fizjoterapii Grupy Medycznej Tommed wykonywane są w dwóch placówkach zlokalizowanych na terenie Katowic:

Nasze placówki są w pełni dostosowane do potrzeb i wygody pacjentów: wyposażone w specjalistyczne gabinety fizykoterapii, komfortowe sale ćwiczeń, szatanie dla pacjentów oraz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny – wszystko aby powrót do zdrowia był dużo przyjemniejszy. 

Aby poznać szczegółowy zakres świadczeń dostępnych w każdej z placówek Rehabilitacji i Fizjoterapii Grupy Medycznej Tommed:

KLIKNIJ I WYBIERZ LOKALIZACJĘ


 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczeń medycznych, które możemy Państwu zaoferować

Usługi w zakresie Rehabilitacji i Fizjoterapii w Ośrodku Medycznym Tommed w Katowicach wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ, a także jako usługi prywatne.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

Kontakt: Rehabilitacja w Katowicach

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.