Gastroenterologia

 

Poradnia Gastroenterologiczna Grupy Medycznej Tommed zajmuje się diagnostyką i schorzeniami układu pokarmowego: przełyku, żołądka, jelit i odbytu, a także gruczołów trawiennych t.j. wątroba i trzustka oraz dróg żółciowych.

Poradnia Gastroenterologiczna w Katowicach udziela świadczenia z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń układu pokarmowego. W zakres działalności poradni wchodzi leczenie schorzeń:

  • przełyku, żołądka i dwunastnicy (choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, choroba refluksowa przełyku, dyspepsje, stany pooperacyjne);
  • jelita grubego (polipy, uchyłki, zespół jelita drażliwego, zapalenia, nowotwory);
  • jelita cienkiego (zespoły złego wchłaniania, zapalenia).

W ramach prowadzonej diagnostyki wykonywane są badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Diagnostyka wykonywana jest w nowocześnie wyposażonej pracowni endoskopii, w której w komfortowych warunkach wykonywane są zabiegi gastroskopowe i kolonoskopowe.

Wskazaniem do konsultacji przez naszych lekarzy są m.in. bóle brzucha, wzdęcia, zgaga, wymioty, puste odbijania, biegunki, luźne stolce, zmiana rytmu wypróżnień.

Poradnię prowadzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Usługi w poradni Gastroenterologicznej Grupy Medycznej Tommed są wykonywane w ramach kontraktu z NFZ, a także prywatnie. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

PRACOWNIA ENDOSKOPOWA

ODDZIAŁ GASTROENTEROLOGICZNY

 

NASI SPECJALIŚCI

Dr N. Med. Gil Dariusz
Dr N. Med. Michalski Aleksander
Dr N. Med. Obrębska Dorota
Lek. Med. Reichert - Bereszko Alina
Lek. Med. Smok-Ptaszyńska Halina
Lek. Med. Straszak Jarosław

 

Kontakt: Gastrologia

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.