Gastroenterologia

 

Poradnia Gastroenterologiczna Ośrodka Medycznego Tommed zajmuje się diagnostyką i schorzeniami układu pokarmowego: przełyku, żołądka, jelit i odbytu, a także gruczołów trawiennych t.j. wątroba i trzustka oraz dróg żółciowych.

Poradnia Gastroenterologiczna w Katowicach udziela świadczenia z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń układu pokarmowego. W zakres działalności poradni wchodzi leczenie schorzeń:

  • przełyku, żołądka i dwunastnicy (choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, choroba refluksowa przełyku, dyspepsje, stany pooperacyjne);
  • jelita grubego (polipy, uchyłki, zespół jelita drażliwego, zapalenia, nowotwory);
  • jelita cienkiego (zespoły złego wchłaniania, zapalenia).

W ramach prowadzonej diagnostyki wykonywane są badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Diagnostyka wykonywana jest w nowocześnie wyposażonej pracowni endoskopii, w której w komfortowych warunkach wykonywane są zabiegi gastroskopowe i kolonoskopowe.

Wskazaniem do konsultacji przez naszych lekarzy są m.in. bóle brzucha, wzdęcia, zgaga, wymioty, puste odbijania, biegunki, luźne stolce, zmiana rytmu wypróżnień.

Poradnię prowadzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Usługi w poradni Gastroenterologicznej Ośrodka Medycznego Tommed są wykonywane w ramach kontraktu z NFZ, a także prywatnie. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

PRACOWNIA ENDOSKOPOWA

ODDZIAŁ GASTROENTEROLOGICZNY

 

NASI SPECJALIŚCI

Dr N. Med. Budzyńska Agnieszka
Dr N. Med. Gil Dariusz
Dr N. Med. Kohut Maciej
Dr N. Med. Michalski Aleksander
Dr N. Med. Obrębska Dorota
Dr Hab. N. Med.Olakowski Marek
Lek. Med. Reichert - Bereszko Alina
Lek. Med. Smok-Ptaszyńska Halina
Lek. Med. Straszak Jarosław
Dr N. Med. Zieleźnik Witold

 

Kontakt: Gastrologia

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.