Oddział gastroenterologiczny

 

W Oddziale Gastroenterologicznym Szpitala Tommed w Katowicach wybitni specjaliści kliniczni w zakresie gastroenterologii przeprowadzają pełną diagnostykę układu pokarmowego. Oddział endoskopii Szpitala Tommed, wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, stwarza przyjazne warunki diagnostyki i zabiegów endoskopowych.
Zabiegi wykonywane są przy współuczestnictwie specjalisty anestezjologa w krótkim znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym, stwarzając ogromny komfort dla pacjenta.

 

ZABIEGI RELIZOWANE NA ODDZIALE GASTROENTEROLOGICZNYM

 

Gastroskopia i kolonoskopia w Katowicach

Przeprowadzone w Ośrodku Tommed w Katowicach badania gastroskopowe i kolonoskopowe pozwolą lekarzowi na ocenę stanu Twojego układu pokarmowego i w razie potrzeby skierowanie Cię do odpowiedniego specjalisty.
Zarówno gastroskopia, jak i kolonoskopia mają opinię badań nieprzyjemnych. Jednak przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, przy życzliwej współpracy z pacjentem nie trwają długo, a ich dokuczliwość jest ograniczona do minimum. Badania gastroskopii i kolonoskopii są bezbolesne oraz przebiegają w komfortowych warunkach.

Zabiegi na Oddziale Gastroenterologii Szpitala Tommed są wykonywane w ramach kontraktu z NFZ, a także jako usługi prywatne. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

Gastroskopia i kolonoskopia 

Jak przygotować się do zabiegu

Jak przebiega badanie

Postępowanie po badaniu

 

NASI SPECJALIŚCI

Dr N. Med. Budzyńska Agnieszka
Dr N. Med. Gil Dariusz
Dr N. Med. Kohut Maciej

 

INFORMATOR DLA PACJENTA – SZPITAL TOMMED >>

Warunki uzyskania świadczeń >>

KRYTERIA TRYBU PILNOŚCI >>

CZAS OCZEKIWANIA W ZALEŻNOŚCI OD KRYTERIUM PILNOŚCI >>

 

Kontakt: oddział gastroenterologii

Profesjonalny Szpital Tommed w Katowicach


Tommed działa w ramach NFZ oraz świadczy usługi prywatnePLN

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.