Chirurgia ogólna

 

Poradnia Chirurgii Ogólnej Grupy Medycznej Tommed zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń piersi, jamy brzusznej, klatki piersiowej, głowy, szyi oraz tarczycy.

Doświadczeni lekarze specjaliści wykonują w ramach poradni drobne zabiegi chirurgiczne możliwe do przeprowadzenia w warunkach ambulatoryjnych, m.in.:

  • usunięcia zmian skórnych (znamion, tłuszczaków, ropni, modzeli i nagniotków, wrastających paznokci),
  • opracowywanie chirurgiczne odleżyn i trudno gojących się ran,
  • usuwanie szwów pooperacyjnych.

 

W ramach poradni świadczone są usługi diagnostyczne, takie jak: USG, RTG, mammografia, biopsja cienkoigłowa i gruboigłowa, biopsja mammotomiczna (mammotomia). Przeprowadzane są konsultacje przedoperacyjne oraz kontynuacja opieki poooperacyjenej.

 

Chcemy zwrócić szczególną uwagę na Poradnię Chirurgii Ogólnej działającą w ramach Poradni Profilaktyki Chorób Piersi w lokalizacji Katowice ul. Fredry 22, która specjalizuje się od 25 lat w pełnej diagnostyce i leczeniu chorób piersi.

 

W ramach Poradni Chirurgii Ogólnej Ośrodek Medyczny Tommed prowadzi leczenie w ramach szybkiej terapii onkologicznej. Ośrodek Tommed zapewnia każdemu Pacjentowi z kartą onkologiczną (DILO tzw. zieloną kartą) koordynatora, którego zadaniem jest wsparcie i pomoc we wszystkich etapach diagnostyki i leczenia onkologicznego.  Czytaj więcej >>

 

Usługi w Poradni Chirurgii Grupy Medycznej Tommed są wykonywane w ramach kontraktu z NFZ, a także prywatnie. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

NASI SPECJALIŚCI

Lek. Med. Bodera Jerzy
Lek. Med. Cedrych Roman
Dr N. Med. Duda Dariusz
Lek. Med. Duraj Marian
Lek. Med. Giełzak Dariusz
Lek. Med. Jaźwiec Mirosław
Lek. Med. Król Przemysław
Lek. Med. Lewandowski Cezary
Lek. Med. Operchalski Tomasz
Dr Hab. N. Med. Ulczok Rafał
Dr N. Med. Sowula Aleksander
Lek. Med. Zurek Andrzej

 

Kontakt: Chirurgia ogólna

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.