Instrukcja korzystania ze strony

 

Strona główna podmiotów Biuletynu Informacji Publicznej https://tommed.pl/bip, zwana dalej biuletynem ogólnym, podzielona jest na kilka następujących części:

Nagłówek i stopka

Wszystkie strony w ramach witryny https://tommed.pl/bip zawierają nagłówek z ikonami prowadzącymi do witryny głównej serwisu Grupy Medycznej Tommed. Podobne odnośniki można znaleźć w stopce (dolna część strony).

Formularz wyszukiwania

Ponadto, na każdej stronie, w dolnej części nagłówka, znajduje się ikona lupy, ukazująca funkcję formularza wyszukiwania.

Menu główne BIP podmiotów

Strona gówna biuletynu ogólnego https://tommed.pl/bip zawiera pod nagłówkiem bloki odnośników do biuletynów każdego z podmiotów działających w ramach Grupy Medyczej Tommed

Menu podmiotowe BIP

Każdy biuletyn podmiotu zawiera pod nagłówkiem menu główne strony podmiotowej w postaci przejrzystej listy bloków. Pod listą menu na urządzeniu mobilnym, lub po prawej stronie listy na większych ekranach, znajduje się menu z odnośnikami zwrotnymi do menu BIP każdego z podmiotów Grupy Medycznej Tommed.

Strona treści BIP

Po wybraniu dowolnej pozycji w ramach menu podmiotowego, pod nagłówkiem ukazuje się treść szczegółowa wybranej opcji menu BIP. Pod szczegółami na urządzeniu mobilnym, lub po ich prawej stronie na większych ekranach, znajduje się menu podmiotowe, które pozwala nawigować po całej witrynie BIP podmiotu.

Rejestr zmian (zapisy historyczne)

Każda strona z treścią szczegółową zawiera w swej dolnej części informacje o dacie utworzenia wpisu, ostatniej modyfikacji, osobach odpowiedzialnych za treść i zarządzających wprowadzaniem danych. Dodatkowo, pod wskazanymi informacjami znajduje się odnośnik do wszystkich zapisów historycznych danej strony z treścią. Po wybraniu tego odnośnika ukazuje się podobny widok aktualnej treści, jednak zamiast menu podmiotowego znajduje się lista wszystkich zapisów historycznych ułożonych chronologicznie, względem czasu wprowadzania nowych informacji. Listę stanowią odnośniki prowadzące do szczegółów treści historycznych.

 


 osoba odpowiedzialna: Marta Bula
 wpis utworzono: 25.07.2022, 20:57
 przez: Przemysław Kudłacik
 ostatnia modyfikacja: 25.07.2022, 20:57
 przez: Przemysław Kudłacik

rejestr wpisów historycznych >>

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.