Mammografia w Katowicach

 

Darmowe badania piersi

 

Mammografia -  to najskuteczniejsze narzędzie diagnostyczne pozwalające na wykrycie nowotworu we wczesnym etapie jego rozwoju.

 

Pracownia Mammografii Ośrodka Medycznego Tommed w Katowicach jest od 25 lat wiodącą pracownią na terenie Śląska, wysoko ocenianą w rankingach ogólnopolskich. Doświadczony personel oraz sprzęt najnowszej generacji gwarantują rzetelność wykonania badania i interpretacji jego wyników.
 

Ośrodek Medyczny Tommed realizuje bezpłatne badania MAMMOGRAFICZNE w ramach programu „Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi”. 

 

Badanie mammograficzne w Ośrodku Medycznym Tommed w Katowicach jest wykonywane mammografem cyfrowym w ramach kontraktu z NFZ, a także jako usługa prywatna. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

Jak przebiega badanie mammograficzne ?

 

MAMMOGRAFIA W OPINII LEKARZY

W opinii specjalistów mammografia pozwala na wykrycie ponad 90% nowotworów we wczesnym etapie rozwoju. Jedynie rzadko występujące typy nowotworów nie dają się wykryć tą metodą badania.

W Ośrodku Medycznym Tommed możesz wykonać również inne badania w ramach pakietu medycznego dla kobiet. Na naszej witrynie dostępny jest cennik oraz dokładny opis każdego z pakietów.

MAMMOGRAFIA - ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM

MAMMOGRAFIA CYFROWA W TOMMED

 

Informacja o wpływie na zdrowie ludzi i na środowisko działalności związanej ze źródłami promieniowania jonizującego >>

 

Kontakt: Mammografia

MAMMOGRAFIA, USG, RTG, Biopsja, HOLTER EKG, LABORATORIUM


Tommed działa w ramach NFZ oraz świadczy usługi prywatnePLN

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.