OFERTA PRACY - pielęgniarka/pielęgniarz anastezjologiczna/ny

16.05.2024

osoba podająca strzykawką lek pacjentowi do wenflonu

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ ANASTEZJOLOGICZNY

O nas

Grupa Medyczna Tommed to nowoczesny, wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o najwyższych europejskich standardach, z prawie 30 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów nieustannie rozwijamy się, dostosowując zakres oraz sposób świadczenia usług do najnowszych osiągnięć nauk medycznych. Ciągła dbałość o podnoszenie jakości oferowanych usług potwierdzana jest uzyskaniem wielu certyfikatów i wyróżnień.

Oferujemy kompleksowy zakres usług: od profilaktyki, poprzez podstawową opiekę zdrowotną, opiekę specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, po leczenie szpitalne oraz opiekę pohospitalizacyjną w oparciu o nowoczesne i kompleksowe zaplecze medyczne.

Miejsce pracy

  • Katowice; ul. Fredry 22

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu pacjenta.
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem chorych.
  • Wykonywanie zleceń lekarskich.
  • Dbałość o używany sprzęt na bloku operacyjnym.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.
  • Stosowanie procedur obowiązujących na bloku operacyjnym.

Nasze wymagania

  • Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Doświadczenie w pracy przy zabiegach będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat (możliwe są także inne formy zatrudnienia).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań (wg siatki płac).
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Bieżące wsparcie ze strony współpracowników.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • Zniżki na firmowe usługi.
  • Spotkania integracyjne.
  • Inicjatywy dobroczynne.

Zainteresowane osoby są proszone o wysłanie na adres mailowy rekrutacja@tommed.pl CV zawierającego poniższą klauzulę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwy rzeczowo podmiot z grupy Tommed.
Obowiązek informacyjny spełniony został za pośrednictwem strony internetowej administratora w zakładce RODO >>