KOMPLEKSOWA PROFILAKTYKA W GRUPIE MEDYCZNEJ TOMMED

24.10.2023

 

Emocje ostatnich tygodni powoli opadają, było bardzo intensywnie, kreatywnie i edukacyjnie.

Wciąż pozostajemy pod ogromnym wrażeniem wydarzenia, w którym mogliśmy uczestniczyć 29 września 2023r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Bardzo dziękujemy organizatorom Konferencji Zmiany w Ochronie Zdrowia 2023, Jakość przede wszystkim: Wolters Kluwer Polska i Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, za możliwość zaprezentowania na żywo naszej #PozytywnejProfilaktyki.

W szczególności dziękujemy Pani dr n. ekon. Małgorzacie Gałązka-Sobotka - Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, Dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Center of Value Based Healthcare Uczelni Łazarskiego, Pani Alicji Pollesh - Dyrektor Strategiczny i Członek Zarządu Wolters Kluwer Polska oraz Pani Sylwii Gołaś-Olszak, Dyrektor Rynku Administracji Publicznej oraz Rynku Ochrony Zdrowia w Wolters Kluwer Polska.

Jesteśmy dumni, że projekt „KOMPLEKSOWA PROFILAKTYKA W GRUPIE MEDYCZNEJ TOMMED” zgłoszony przez naszego partnera medycznego został Laureatem V edycji Konkursu Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia - Leaders of VBHC, w kategorii Skuteczna Profilaktyka i Edukacja.

Docenienie przez niezależne grono autorytetów polskiego rynku medycznego, działań Grupy Medycznej Tommed jest dla nas wszystkich ogromną nobilitacją i docenieniem naszej codziennej pracy.

Priorytetem Grupy Medycznej Tommed jest kompleksowe i skoordynowane spojrzenie na Pacjenta oraz jego zdrowie. Oznacza to podejmowanie i aktywne promowanie wieloaspektowych działań profilaktycznych wśród Pacjentów. W tym celu została powołana do życia nasza Fundacja. Bez wsparcia Grupy Medycznej Tommed Fundacja Zdążyć Przed Rakiem nie mogłaby aktywnie działać na rzecz promocji profilaktyki i czujności onkologicznej.

Wspólnie z przedstawicielami Grupy Medycznej Tommed mieliśmy zaszczyt odebrać nagrodę z rąk przedstawicieli Kapituły Konkursu, a laudację przed jej wręczeniem w imieniu Rzecznika Praw Pacjenta wygłosił Dyrektor Departamentu Współpracy Biura Rzecznika Praw Pacjenta Pan Jakub Adamski.

Rozmowy z uczestnikami Konferencji, ich żywe zainteresowanie, rady i słowa zachęty utwierdziły nas w przekonaniu, że działamy w dobrym kierunku.

Potwierdziły, że istnieje bardzo duża, niezaspokojona potrzeba edukacji o pierwotnej profilaktyce chorób nowotworowych – przełamania bariery niewiedzy, strachu, wstydu, wyparcia i nauki prawidłowych wzorców zachowań.

Dla nas oznacza to misję przyjaznej edukacji i pozytywnego zachęcania do badań profilaktycznych oraz postaw prozdrowotnych. Kolorowej promocji hasła, że #NaProfilaktykeNigdyNieJestZaWczesnie.

Dziękujemy za inspiracje, wzorce i wskazówki! Za pozytywną energię! Wiarę, w to że zmiana jest w naszych rękach!

To dla nas niezwykle cenne i mobilizujące do kontynuowania działań oraz dalszego rozwoju!

 

#NaProfilaktykeNigdyNieJestZaWczesnie

#PoPierwszeProfilaktyka

#NiechMocProfilaktykiBedzieZNami

#PozytywnaProfilaktyka

#ProfilaktykaToStylZycia

 

 

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.