OFERTA PRACY - specjalista kadr/płac

24.03.2023

Oferta. Uśmiechnięta kobieta zapraszająca do zespołu.

Praca:  Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • obsługa miesięcznego procesu płacowego
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • obsługa kadrowa pracowników
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy oraz nieobecności
  • sporządzanie deklaracji do zus, urzędu skarbowego, pfron, PPK
  • wystawianie zaświadczeń
  • udział w projektach

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - warunek konieczny
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu list płac
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • wiedza z zakresu rozliczania i ewidencji czasu pracy
  • bardzo dobra znajomości programu word i excel,
  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych (znajomość programu symfonia będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • dostęp do platformy szkoleniowej
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja.kip@tommed.pl zawierające poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji”

Pragniemy poinformować, że pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwy rzeczowo podmiot z grupy Tommed.

Obowiązek informacyjny spełniony został za pośrednictwem strony internetowej administratora w zakładce RODO >>