Zasady wizyt osobistych

18.05.2020

Szanowni Pacjenci,


Jeśli w najbliższym czasie macie zaplanowaną osobistą wizytę u lekarza, badanie bądź zabieg w Tommed poniżej 6 zasad, z którymi warto się zapoznać zanim przyjedziecie na miejsce.

  1. Przyjedź w maseczce , gdyż to niezwykle ważne by dostosować się do obowiązujących przepisów , dodatkowo to współodpowiedzialność za zdrowie swoje i innych.
  2. Przyjdź bez osób towarzyszących - tu informujemy, iż z uwagi na państwa bezpieczeństwo na terenie naszych palcówek może przebywać jednocześnie określona liczba osób, w związku z tym do środka może wejść tylko pacjent na umówiona wcześniej wizytę.
  3. Przełóż wizytę jeśli jesteś przeziębiony i skorzystaj z teleporady lekarza.
  4. Przyjdź z dobrym humorem, gdyż tylko uprzejmość i wzajemna pomoże nam wszystkim przejść przez ten niezwykle trudny czas.
  5. Jeśli masz umówioną wizytę np. na 12:00 bądź 0 11:55, nie wcześniej, gdyż to spowoduje konieczność oczekiwania na zewnątrz budynku, a nie zawsze warunki atmosferyczne są sprzyjające.
  6. Po wejściu do budynku prosimy o nie korzystanie z telefonów komórkowych. Przy każdym wejściu znajdują się punkty dezynfekcyjne, które umożliwiają zdezynfekowanie rąk, nie powinno się wówczas dotykać żadnych innych przedmiotów zwłaszcza telefonu, który jest swoistym magnesem dla bakterii i zarazków.

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.