DR N. MED. KAROLINA DONOCIK

 

DR_N_MED_KAROLINA_DONOCIK

W Ośrodku Medycznym Tommed w Katowicach na Śląsku, dr n. med. Karolina Donocik świadczy konsultacje / porady z zakresu chirurgii onkologicznej oraz chirurgii ogólnej.

Dr n. med. Karolina Donocik przeprowadza zabiegi na oddziale chirurgii w Szpitalu Tommed w Katowicach (Śląsk) m. in w zakresie:

- Choroby chirurgiczne
- Choroby piersi
- Nowotwory
- Rak piersi
- Nowotwory skóry

 

KILKA SŁÓW O PANI DOKTOR:

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej (w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej) Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu podstawowych nauk biomedycznych, chirurgii ogólnej, onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Uczestniczka wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii plastycznej, onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizowała się pod kierunkiem dr Przemysława Jasnowskiego – wybitnego specjalisty w zakresie chirurgii piersi, która stała się również jej pasją. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę i umiejętności. Wyróżniona złotym certyfikatem dla „firmy godnej zaufania” za nieposzlakowaną opinię, etykę, rzetelność i przyjazne podejście do pacjentów.

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.