OFERTA PRACY - SALOWA

10.04.2018

OBRAZ

Jeśli szukasz pracy w bardzo przyjaznym środowisku ✔

wiesz co to odpowiedzialność ✔

rzetelność i obowiązkowość ✔✔✔,

a ponadto zdajesz sobie sprawę

jak ważna jest czystość na oddziale szpitalnym zarówno przed jak i po zabiegach,

‼️ polecamy ‼️ rozważyć zostanie naszą

 SUPER SALOWĄ

MIEJSCE PRACY: Katowice

WYMAGANIA:
• Odpowiedzialność,
• Punktualność,
• Dokładność,
• Dyspozycyjność,
• Dobra organizacja pracy.

OBOWIĄZKI:
• Standardowe obowiązki salowej na oddziałach szpitalnych,
• Wykonywanie pracy zgodnie z zaleceniami przełożonych.

PRACODAWCA OFERUJE:
• Zatrudnienie od zaraz na umowę zlecenie,
• Pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę na adres: rekrutacja@tommed.pl

Pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
lub
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”