Transport sanitany, Katowice

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób korzystających z programu Kompleksowej Opieki w Tommed oferujemy TRANSPORT SANITARNY na terenie Śląska (zobacz listę miast) dla naszych Podopiecznych.

 

Transport sanitarny w ramach ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ) przysługuje w określonych okolicznościach, w wielu przypadkach jest współfinansowany przez pacjenta. Dlatego oferta Ośrodka Medycznego Tommed skierowana jest do osób, które wymagają transportu sanitarnego, a nie kwalifikują się do bezpłatnych przewozów.

 

Transport sanitarny realizowany na zlecenie Podopiecznego, rodziny lub lekarza prywatnie praktykującego (bez umowy z NFZ).

 

Oferujemy bezpieczne przewozy nowoczesną karetką wyposażoną w przenośne krzesełko oraz składane nosze. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu możliwe jest m.in. znoszenie pacjentów wąskimi klatkami schodowymi. Wykonujemy również transporty „dalekie”, po wcześniejszym, planowym uzgodnieniu.

 

Nasze usługi są do Państwa dyspozycji m.in na terytorium Śląska m.in.: w miastach Chorzów, Cieszyn, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Kłobuck, Mikołów, Mysłowice, Racibórz, Siemianowice Śląskie, Zbrosławice

 

Usługi w zakresie TRANSPORTU SANITARNEGO w Ośrodku Medycznym Tommed w Katowicach wykonywane są jako usługi prywatne.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

 

KONTAKT: TRANSPORT SANITARNY

 

Powrót

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.