Badania kierowców w Katowicach

 

Jeśli jesteś kierowcą i zastanawiasz się, gdzie wykonać niezbędne badania lekarskie i psychologiczne, zapraszamy do ośrodka Tommed w Katowicach. Wykwalifikowany personel lekarzy zapewnia wykonanie badań kierowców wszystkich kategorii (A, B, C, D, C+E, D+E). Po przeprowadzeniu wszystkich potrzebnych badań i uzyskaniu wyników psychotestu, wydajemy opinię o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów.

Kierowcom zawodowym proponujemy również pomoc lekarzy medycyny pracy. Oferujemy przystępny cennik badań i usług medycznych, w tym pakietów medycznych.

 

Gdzie przeprowadzić badania kierowców w Katowicach ?

Jedynie lekarze uprawnieni do badań kierowców mogą wydać odpowiednie zaświadczenie dla kierowcy i opinię o zdolności do prowadzenia pojazdów. Jeśli szukasz odpowiednich specjalistów i nie wiesz, gdzie się udać, zapraszamy do ośrodka Tommed w Katowicach – miejsca cieszącego się doskonałą opinią wśród pacjentów i osób korzystających z badań. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość usług medycznych, ale i korzystny cennik.

Wykwalifikowani lekarze w ciągu jednej wizyty przeprowadzą wszelkie niezbędne badania – również psychologiczne (tzw. psychotesty). Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem badań kierowców naszego ośrodka dostępnym na witrynie.

 

Opinia lekarza orzekającego w trakcie badania

Na badania kierowców prowadzone przez lekarza orzekającego składają się m.in. badania:

  • psychologiczne (psychotesty dla kierowców)
  • okulistyczne
  • neurologiczne
  • laryngologiczne
  • laboratoryjne

Po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych badań i ewentualnych konsultacjach ze specjalistami poszczególnych dziedzin, lekarz orzekający wydaje odpowiednią opinię i zaświadczenie o zdolności danej osoby do pełnienia funkcji kierowcy.

 

Badania psychologiczne kierowców

Badania psychologiczne (m.in. psychotesty) są skierowane do kierowców zawodowo zajmujących się przewozem drogowym. Mają na celu skontrolowanie, czy dany kierowca nie ma przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania swojego zawodu. Jeśli potrzebujesz ważnego zaświadczenia o badaniach psychotechnicznych, zapraszamy do naszego ośrodka w Katowicach. Na wizytę można umówić się telefonicznie. Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem badań psychologicznych kierowców.

Specjaliści ośrodka Tommed zapewniają profesjonalne i komfortowe przeprowadzenie badań oraz psychotestów kierowców wszystkich kategorii. Jeśli zastanawiasz się, gdzie wykonać swoje badania, nie zwlekaj – zapraszamy do zbierającej najlepsze opinie placówki medycznej w Katowicach. Ośrodek Tommed to miejsce, gdzie znajdziesz pomoc fachowych lekarzy i przystępny cennik usług medycznych.

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2022.