OFERTA PRACY - lekarz stomatolog

11.06.2023

Zatrudnimy stomatologa. Mężczyzna w stroju lekarza. Uśmiecha się.

GRUPA MEDYCZNA TOMMED ZATRUDNI STOMATOLOGA

Zakres obowiązków

Stomatologia zachowawcza dla dorosłych i dzieci

Proste ekstrakcje

Leczenie kanałowe

Nasze wymagania

Posiadanie doświadczenia w zakresie stomatologii zachowawczej

Zaangażowanie i orientacja na Pacjenta

Wysoka kultura osobista

To oferujemy

Atrakcyjne warunki współpracy

Zapewnienie wykwalifikowanej asysty

Zainteresowane osoby są proszone o kontakt pod numerem telefonu: 533 271 912

lub o wysłanie na adres mailowy rekrutacja@tommed.pl CV zawierającego poniższą klauzulę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwy rzeczowo podmiot z grupy Tommed.

Obowiązek informacyjny spełniony został za pośrednictwem strony internetowej administratora w zakładce RODO >>