OFERTA PRACY - KSIĘGOWY

07.03.2023

logo firmy z opisem oferta pracy

KSIĘGOWY

Praca: Księgowy

Zakres obowiązków:

· rzetelne i terminowe wystawianie faktur oraz faktur korygujących oraz ich wysyłka do kontrahentów, na podstawie zgromadzonych danych,

· udzielanie informacji w tym zakresie,

· weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich ewidencja w systemie księgowym,

· rozliczanie sprzedaży bezrachunkowej oraz księgowanie raportu kasowego,

· przygotowywanie płatności oraz ewidencja wyciągów bankowych w systemie księgowym,

· przygotowanie zestawień Excel,

·prace administracyjne – skanowanie dokumentów, udział w ich archiwizacji,

· wsparcie Działu Księgowego w bieżących pracach.

Wymagania:

· wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu administracji bądź rachunkowości, księgowości, czy ekonomii,

· doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy - wymagającej rzetelności, terminowości i staranności przy wykonywaniu zadań,

· znajomość programu sprzedażowego, księgowego oraz MS Office; mile widziana znajomość programu Symfonia Handel oraz Symfonia Finanse i Księgowość,

· znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

· dobra organizacja pracy,

· umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:

· zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z branży medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,

· narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@tommed.pl zawierające poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji”

Pragniemy poinformować, że pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.