Przyjdź 8 marca na darmowe konsultacje ginekologiczne!

01.03.2023

Darmowe konsultacje ginekologiczne. Szczegóły w treści.

Akcja inna niż wszystkie i to w całości zainicjowana przez nasze nieocenione Panie Fizjoterapeutki Centrum Rehabilitacji Tommed, które zaoferowały swoją pomoc w słusznym celu.

Zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby skorzystać z konsultacji uroginekologicznej. Wystarczy zadzwonić na numer 32 258 93 25 i umówić nieodpłatną konsultację uroginekologiczną, która zostanie zrealizowana w dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet czyli 8 marca, w Centrum Rehabilitacji Tommed ul. Łętowskiego 32 w Katowicach

I teraz najważniejsze - nie pobieramy opłaty od żadnej konsultacji, za to będziemy wniebowzięci, jeśli każda uczestniczka akcji wesprze* dowolną kwotą konto Fundacji Zdążyć Przed Rakiem z Katowic, która wszystkie środki przeznaczy na cele statutowe Fundacji, w tym darmowe badanie USG i MAMMOGRAFII piersi, czyli: DZWONISZ / KORZYSTASZ / POMAGASZ! Jesteś jedną z nas!  

W podziękowaniu każda uczestniczka akcji otrzyma wspaniały gadżet Fundacji ZPR! UWAGA! - liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY   


*Wsparcie konta Fundacji dobrowolna kwotą możliwy jedynie w formie płatności online Sprawdź szczegóły >>

 

 

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.