OFERTA PRACY - Pielęgniarka / Pielęgniarz endoskopii

19.01.2023

Kobieta, długie czarne włosy w stroju medycznym. Zdjęcie do oferty, której szczegóły znajdują się w treści aktualności.

Zakres obowiązków

  • asystowanie w zabiegach endoskopowych,
  • przygotowanie pracowni, sprzętu i pacjenta do badania endoskopowego,
  • kontrolowanie sprawności technicznej aparatury medycznej stosowanej w endoskopii,
  • utrwalanie i zabezpieczanie materiału pobranego do badania mikrobiologicznego, cytologicznego i histopatologicznego,
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji medycznej wymaganej na podstawie obowiązujących przepisów prawnych i regulacji wewnętrznych.

Nasze wymagania

Znajomość organizacji i funkcjonowania pracowni endoskopowej oraz zasad wykonywania procedur endoskopowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby są proszone o kontakt pod numerem telefonu: 731 607 506

lub o wysłanie na adres mailowy rekrutacja@tommed.pl CV zawierającego poniższą klauzulę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji”

Pragniemy poinformować, że pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.

Pracuj z nami w zespole Grupy Medycznej Tommed!