TOMMED zatrudni FIZJOTERAPEUTÓW w Katowicach

17.02.2022

20210827_praca_fizjoterapeuta

Czy poszukujesz pracy jako fizjoterapeuta? Masz tytuł Magistra i 3 letnie doświadczenie?

TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE!

Czy jesteś osobą uśmiechniętą, żywiołową, praca z pacjentem to Twoja pasja, a dodatkowo pragniesz zdobywać doświadczenie wśród wykwalifikowanej kadry i nowoczesnego sprzętu?

KONIECZNIE MUSIMY SIĘ POZNAĆ!

Szukasz pracy w okolicy Katowic?

TYM BARDZIEJ NIE CHOWAJ SWOJEGO CV W SZUFLADZIE!

Zespół Grupy Medycznej Tommed czeka na Twoje zgłoszenie!

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu
  • Rehabilitacja ambulatoryjna i domowa
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji w zakresie wykonywanych zabiegów

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Umiejętność pracy z pacjentem leżącym

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dużej renomowanej Grupie Medycznej
  • Elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV na adres mailowy rekrutacja@tommed.pl zawierającego poniższą klauzulę. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji” Pragniemy poinformować, że pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.