DODATKOWE TERMINY U WYBITNEGO SPECJALISTY - Dr n. med. Karolina Donocik !

11.08.2020

DONOCIK

 

DODATKOWE TERMINY U WYBITNEGO SPECJALISTY!

Mamy przyjemność poinformować, że współpracująca z Centrum Medycznym Tommed Dr n. med. Karolina Donocik - wybitny specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej udostępniła dla pacjentów dodatkowe terminy dla wizyt komercyjnych.

Na wizytę można umówić się już na 21 sierpnia 2020 r. 

Szczegóły pod nr Infolinii TOMMED 32 88 00 333, lub pod adresem mailowym wizyty@tommed.pl

 

LECZONE CHOROBY:

  • Choroby chirurgiczne
  • Choroby piersi
  • Nowotwory
  • Rak piersi
  • Nowotwory skóry

 

KILKA SŁÓW O PANI DOKTOR:

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej (w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej) Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu podstawowych nauk biomedycznych, chirurgii ogólnej, onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Uczestniczka wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii plastycznej, onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizowała się pod kierunkiem dr Przemysława Jasnowskiego – wybitnego specjalisty w zakresie chirurgii piersi, która stała się również jej pasją. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę i umiejętności. Wyróżniona złotym certyfikatem dla „firmy godnej zaufania” za nieposzlakowaną opinię, etykę, rzetelność i przyjazne podejście do pacjentów. 

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.