DODATKOWE TERMINY U WYBITNEGO SPECJALISTY - Dr n. med. Karolina Donocik !

11.08.2020

DONOCIK

 

DODATKOWE TERMINY U WYBITNEGO SPECJALISTY!

Mamy przyjemność poinformować, że współpracująca z Centrum Medycznym Tommed Dr n. med. Karolina Donocik - wybitny specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej udostępniła dla pacjentów dodatkowe terminy dla wizyt komercyjnych.

Szczegóły pod nr Infolinii TOMMED 32 88 00 333, lub pod adresem mailowym wizyty@tommed.pl

 

LECZONE CHOROBY:

  • Choroby chirurgiczne
  • Choroby piersi
  • Nowotwory
  • Rak piersi
  • Nowotwory skóry

 

KILKA SŁÓW O PANI DOKTOR:

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej (w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej) Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu podstawowych nauk biomedycznych, chirurgii ogólnej, onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Uczestniczka wielu krajowych i zagranicznych szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii plastycznej, onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizowała się pod kierunkiem dr Przemysława Jasnowskiego – wybitnego specjalisty w zakresie chirurgii piersi, która stała się również jej pasją. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę i umiejętności. Wyróżniona złotym certyfikatem dla „firmy godnej zaufania” za nieposzlakowaną opinię, etykę, rzetelność i przyjazne podejście do pacjentów. 

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.