BIEG ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM - JAK SIĘ ZAPISAĆ?

27.07.2020

Kochani Przyjaciele Fundacji Zdążyć Przed Rakiem !

Przeczytajcie to ważne ! :)

 

6 edycja Akcji  „ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM” ma uświadomić kobietom znaczenie profilaktyki dla zapobiegania chorobom nowotworowym piersi oraz zachęcić panie do regularnych badań. 

W związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją związaną z pandemią koronawirusa w Polsce podjęliśmy w tym roku decyzję o zmianie formuły biegu z formy stacjonarnej w Parku Zadole w Katowicach, na bieg wirtualny z wydłużonym czasem, w którym biegacze mogą pokonywać dystans w swoim tempie i w dowolnie wybranym miejscu.

Akcja „ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM” zaplanowana na 26.09.2020 r. będzie więc trwała cały miesiąc do 26.10.2020 r.                                                                                                                                                                                                       

Do zapisów w biegu zostaną zaproszeni biegacze, osoby niepełnosprawne, osoby uprawiające Nordic Walking, ale również spacerowicze.

Forma zapisów zostaje niezmieniona, z tym wyjątkiem, że po przebyciu przez uczestnika dystansu 5 km w dowolnym czasie, uczestnik deklaruje ukończenie biegu na stronie internetowej zmierzymyczas.pl (naszego partnera  technicznego).

Każdy uczestnik, który zadeklaruje na stronie ukończenie biegu/marszu/spaceru otrzyma pamiątkowy medal, który wyślemy na podany podczas rejestracji przez uczestnika adres do korespondencji.

Pragniemy wpisać nasze wydarzenie w aktualnie panujące warunki, dostosować się do nich, nie rezygnując jednocześnie z krzewienia profilaktyki chorób nowotworowych piersi poprzez sport.

Zapisy rozpoczynamy już 1 sierpnia 2020 r. 

ZAPRASZAMY !

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.