OFERTA PRACY - Higienistka, asystentka stomatologiczna

15.05.2020

Czy poszukujesz pracy jako HIGIENISTKA, ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA?

Czy jesteś osobą uśmiechnięta, żywiołową i pracowitą?

✔️TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE !

Czy praca potrafi być Twoją pasją ? Czy pragniesz zdobywać doświadczenie wśród wykwalifikowanej kadry i nowoczesnego sprzętu ?

✔️KONIECZNIE MUSIMY SIĘ POZNAĆ !

Czy szukasz pracy w Katowicach i okolicach? A może myślisz o pracy, w której Twój szef będzie podzielał Twoją pasję i wspierał Cię w pogłębianiu wiedzy ?

✔️TYM BARDZIEJ NIE CHOWAJ CV W SZUFLADZIE!

Stomatologia  TOMMED Czeka na Twoje zgłoszenie :-)

Oferujemy:

Umowa o pracę lub umowa zlecenie
Doskonałe warunki pracy
Gabinet z wieloletnią tradycją
Interesującą i pełną wyzwań pracę
Miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Wymagania:
• Wykształcenie średnie kierunkowe, wymagane posiadanie dyplomu w wyżej wymienionym zawodzie;
• Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku;
• Komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej;
• Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta;
• Wysoka kultura osobista;

Obowiązki:
• Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej;
• Przygotowywanie gabinetu do pracy, dbanie o higienę gabinetu i czynna asysta przy zabiegach;
• Rejestracja terminów wizyt pacjentów ;
• Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług;
• Sterylizacja narzędzi i sprzętu;

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę na adres: rekrutacja@tommed.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)."

LUB

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)."