Zapraszamy na bezpłatne badania mammografem cyfrowym w Tommed

05.08.2019

 

MAMMOGRAF CYFROWY W TOMMED - Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne !

Kogo? Wszystkie Panie w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 2 lata nie miały wykonywanego badania mammograficznego.
Gdzie? Ośrodek Medyczny TOMMED, Katowice, ul. Żelazna 1

MASZ PYTANIE ? ZADZWOŃ ! CHĘTNIE UDZIELIMY INFORMACJI :)
Tel: 795 437 488

MAMMOGRAF CYFROWY, w przeciwieństwie do mammografu analogowego, przekształca promieniowanie bezpośrednio na obraz, dzięki czemu powstają bardzo dobrej jakości obrazy w wysokiej rozdzielczości: wyraźne, ostre, czytelne, z dobrym kontrastem, pozwalające na dostrzeżenie nawet niewielkich zmian w piersiach.

Wyniki mammografii cyfrowej są od razu wyświetlane na monitorze komputera i mogą być przetwarzane za pomocą specjalnego oprogramowania. Możliwa jest szczegółowa i precyzyjna analiza graficzna uzyskanych obrazów, co zwiększa szanse na dostrzeżenie nawet bardzo wczesnych zmian w tkance. Lekarz może zwiększyć jasność i kontrast tkanki, obraz może być powiększony dla bliższego zbadania oraz obracany. Lekarze mogą równocześnie korzystać z wielu cyfrowych skanów mammograficznych na ekranie komputera, obserwując subtelne zmiany w tkance piersi.

Badanie mammografem cyfrowym jest szybkie - podczas badania pacjent otrzymuje nawet 50% mniej promieniowania niż w przypadku standardowych technik mammografii. Rozwiązanie pozwala na dostosowanie optymalnej dawki promieniowania dla każdej ekspozycji piersi.

Więcej informacji >>

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.