Wyniki wyszukiwania

OPERACJA PIERSI, KRÓTKI POBYT W SZPITALU I CO DALEJ ? | Tommed

OPERACJA PIERSI, KRÓTKI POBYT W SZPITALU I CO DALEJ ?

31.03.2016

Porady Aleksandry Mieczkowskiej

 

Ośrodek Medyczny TOMMED w ramach kompleksowej pomocy i wsparcia dla kobiet po operacji piersi zaprasza do korzystania z porad niezwykłej osoby - ALEKSANDRY MIECZKOWSKIEJ. 8 lal temu pani Aleksandra przeszła chorobę nowotworową, została Amazonką, a dziś pomaga innym kobietom poradzić sobie z tą sytuacją.

Od 2009 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem SPINKA prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia z wykorzystaniem metody Carla Simontona i arteterapii. Jest członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Amazonek, dla których prowadzi prelekcje z zakresu radzenia sobie z chorobą. Prowadzi profilaktykę zdrowotną podczas konferencji i spotkań prozdrowotnych. Od 7 lat zajmuje się wparciem kobiet będących po mastektomii. We współpracy z Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM prowadzi terapię indywidualną dla chorych onkologicznie.

Prywatnie - żona, matka dwóch dorosłych córek, babcia trojga wnucząt, posiadaczka czterech kotów. Kocha muzykę i taniec. - "Największą radość daje mi spędzanie czasu z wnukami oraz pomoc innym w radzeniu sobie z chorobą" - podkreśla Aleksandra Mieczkowska.

Zapraszamy do indywidualnych spotkań oraz prac w grupie. Piszcie: marketing@tommed.pl

 

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2023.