Kroplówki witaminowe wzmacniające, Katowice

 

OŚRODEK MEDYCZNY TOMMED W KATOWICACH PROPONUJE:
KROPLÓWKA WITAMINOWA – WZMACNIAJĄCA „PO CIĘŻKIM DNIU”

 

KROPLÓWKA WITAMINOWA - WZMACNIAJĄCA „PO CIĘŻKIM DNIU” zalecana jest osobom próbującym przezwyciężyć zmęczenie, nieregularnie i niekoniecznie zdrowo odżywiającym się, będącym na dietach mających na celu zmniejszenie wagi ciała lub wynikających z powodów chorobowych: nietolerancje pokarmowe, zespoły złego wchłaniania.

KROPLÓWKA WITAMINOWA „PO CIĘŻKIM DNIU” niesie ze sobą witaminy: A, D3, E, C B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, kwas pantotenowy, biotynę i Vit PP. Dostarcza również mikroelementy takie jak: Magnez, Wapń, Potas, Sód i Chlor.

 

KROPLÓWKĘ WITAMINOWĄ-WZMACNIAJĄCĄ „PO CIĘŻKIM DNIU” w Ośrodku Medycznym TOMMED na Śląsku zalecamy:

  1. Osobom zmęczonym pracą i stresem.
  2. Osobom przeziębionym.
  3. Osobom chcącym wzmocnić układ odpornościowy.
  4. Osobom z chorobami jelit doprowadzającymi do zespołów złego wchłaniania (wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Crohna, celiakia i podobne).
  5. Sportowcom oraz osobom amatorsko, ale regularnie uprawiającym sport - po wysiłku lub w trakcie przygotowań do wysiłku.
  6. Rekonwalescentom po chorobach i zabiegach operacyjnych.

 

KROPLÓWKA WITAMINOWO - WZMACNIAJĄCA „PO CIĘŻKIM DNIU” w Ośrodku Medycznym TOMMED w Katowicach podawana jest wyłącznie po konsultacji lekarskiej. Lekarz, w oparciu o szczegółowy wywiad, a w razie konieczności badania biochemiczne krwi, określa potrzeby pacjenta i dobiera indywidualnie kroplówkę. W trakcie konsultacji lekarskiej ustalana jest ilość kroplówek, które powinny zostać podane, w zależności od wskazań i celu.

Podanie kroplówki odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego personelu medycznego, zapewniającego bezpieczeństwo zabiegu. Do zabiegu wykorzystywany jest sprzęt jednorazowego użytku.

 

PRZECIWSKAZANIA: nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników kroplówki, wiek poniżej 18 lat, kobiety w ciąży i karmiące piersią, niewydolność nerek, niewydolność wątroby, padaczka, bądź przyjmowanie leków przeciwpadaczkowych z powodu innych wskazań, choroba parkinsona leczone lewodopą.

 

Usługi w zakresie KROPLÓWEK WITAMINOWYCH w Ośrodku Medycznym Tommed na Śląsku wykonywane są jako usługi prywatne.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

Kontakt: Kroplówki witaminowe w Katowicach

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.