Kroplówka detoksacyjna, Katowice

 

OŚRODEK MEDYCZNY TOMMED W KATOWICACH PROPONUJE:
KROPLÓWKA DETOKSYKACYJNA

 

KROPLÓWKA DETOKSYTACYJNA wyrównuje zaburzenia wodnoelektrolitowe i reguluje gospodarkę kwasowo–zasadową organizmu, a także wzbogaca w wypłukane sole mineralne.

 

KROPLÓWKĘ DETOKSYKACYJNĄ w Ośrodku Medycznym TOMMED na Śląsku podajemy osobom odczuwającym dyskomfort po spożyciu zbyt dużej ilości alkoholu. KROPLÓWKĘ DETOKSYTACYJNĄ zalecamy również:

  1. Pacjentom po ostrych incydentach żołądkowo – jelitowych (wymioty i biegunki w przebiegu ostrych wirusowych infekcji układu pokarmowego oraz błędów dietetycznych).
  2. Osobom z przewlekłymi biegunkami w przebiegu zespołów złego wchłaniania, nietolerancjach, zespołów jelita drażliwego (zwłaszcza w okresie zaostrzeń choroby).
  3. Osobom stosującym dietę celem obniżenia wagi ciała.
  4. Osobom wykonującym wysiłki fizyczne powodujące nadmierne pocenie się (duża utrata potasu).
  5. Osobom z łuszczycą skóry, która obejmuje znaczne powierzchnie.

 

KROPLÓWKI DETOKSYKACYJNE w Ośrodku Medycznym TOMMED w Katowicach podawane są wyłącznie po konsultacji lekarskiej. Przed podaniem kroplówki wykonujemy badania laboratoryjne oceniające gospodarkę wodno-elektrolitową i indywidualnie wyrównujemy jej deficyty. W trakcie konsultacji lekarskiej ustalana jest, w zależności od wskazań i celu, ilość kroplówek, które powinny zostać podane.

Podanie kroplówki jest nadzorowane przez wykwalifikowany personel medyczny zapewniający bezpieczeństwo zabiegu. Do zabiegu wykorzystywany jest sprzęt jednorazowego użytku.

 

PRZECIWSKAZANIA: wiek poniżej 18 lat, kobiety w ciąży i karmiące piersią, niewydolność nerek, niewydolność wątroby, padaczka, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze.

 

Usługi w zakresie KROPLÓWEK WITAMINOWYCH w Ośrodku Medycznym Tommed na Śląsku wykonywane są jako usługi prywatne.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

Kontakt: Kroplówki witaminowe w Katowicach

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.