Konsultacje Dietetyka

 

KONSULTACJE DIETETYKA dla pacjentów lekarza rodzinnego Tommed!

 

Każdy pacjent, który złożył deklarację wyboru lekarza rodzinnego w Ośrodku Medycznym Tommed może skorzystać z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI DIETETYKA. Wystarczy skierowanie lekarza rodzinnego Tommed.

 

Chcesz zmienić styl życia? Poznać zasady prawidłowego żywienia i ustalić zdrową dietę? Szukasz wskazówek jak zdrowe zasady wprowadzać w życie? Jak komponować posiłki i przyrządzać potrawy?

 

Zapraszamy do skorzystania z porad wykwalifikowanego dietetyka, posiadającego fachową wiedzę o prawidłowym żywieniu zarówno osób zdrowych, jak i cierpiących na schorzenia powiązane z dietą.

 

Jak przygotować się do wizyty u dietetyka ?

 

Sandra Nowakowska-Świerc Dietetyk – ukończyła Łódzką Akademię Dietetyki. Absolwentka psychologii ze specjalizacją kliniczną Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Od 2000 roku związana z dietetyką, odżywianiem i promocją zdrowego trybu życia.

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Oferuję profesjonalną oraz dostosowaną do potrzeb zdrowotnych pacjenta jak i stylu życia pomoc w zakresie zdrowego odżywiania, porad dietetycznych, układania specjalistycznych diet oraz wsparcia psychologicznego. Diety oparte są na łatwo dostępnych produktach jak i preferencjach kulinarnych pacjentów.

 

NASI SPECJALIŚCI

Sandra Nowakowska-Świerc - Dietetyk

 

Kontakt: KONSULTACJE DIETETYKA

Zapraszamy również do przychodni partnerskich w Katowicach: ul. Żelazna, ul. Dębowa

Dobry pediatra, lekarz rodzinny w Katowicach


Tommed działa w ramach NFZ oraz świadczy usługi prywatnePLN

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.