Endoprotezoplastyka - Katowice

 

 

Oddział urazowo-ortopedyczny Ośrodka Medycznego Tommed w Katowicach oferuje pełną gamę endoprotezoplastyki stawu biodrowego oraz kolana. W opinii chirurgów i lekarzy ortopedów endoprotezoplastyka jest jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia stawu biodrowego oraz kolana w zakresie poprawy ruchowej stawów i zniwelowania bólu.
Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca w Katowicach, gdzie będziesz mógł skorzystać z endoprotezoplastyki stawu biodrowego lub kolana, zgłoś się do Ośrodka Tommed. Przygotowaliśmy przystępny dla pacjentów cennik.

 

Endoprotezoplastyka stawu biodrowego

Wiedza oraz doświadczenie chirurgów i ortopedów Ośrodka Tommed w Katowicach sprawia, że szczycimy się opinią jednego z najlepszych oddziałów urazowo-ortopedycznych. Nasza placówka jest miejscem, gdzie możesz poddać się skutecznej endoprotezoplastyce stawu biodrowego. W naszym cenniku znajdziesz niskie i przystępne ceny.

Jeśli dokuczają Ci bóle stawu biodrowego, a jego ruchliwość jest ograniczona, nie zwlekaj i zwróć się o opinię do odpowiedniego lekarza. Skuteczna endoprotezoplastyka pomoże Ci wyleczyć dokuczliwe dolegliwości. W trakcie operacji części stawu są wymieniane na wysokiej klasy implanty. Pacjent w trakcie endoprotezoplastyki stawu biodrowego podlega całkowitemu znieczuleniu. Po operacji niezbędna jest odpowiednio przeprowadzona rehabilitacja, którą również oferujemy w naszym Ośrodku Medycznym Tommed.

 

Endoprotezoplastyka stawu kolanowego

Cieszący się doskonałą opinią oddział urazowo-ortopedyczny Ośrodka Medycznego Tommed w Katowicach oferuje również operację endoprotezoplastyki stawu kolanowego. Staw kolanowy jest niezwykle często podlegającą urazom częścią naszego ciała. Wielu ludzi boryka się z bólami kolana oraz jego ograniczoną ruchliwością. Skuteczną metodą na wyleczenie tych dolegliwości jest często endoprotezoplastyka kolana.

Operacja stawu kolanowego, podobnie jak biodrowego, polega na zastąpieniu jego elementów odpowiednimi implantami o wysokiej jakości i trwałości. Endoprotezoplastyka kolana jest przeprowadzana przy całkowitym znieczuleniu operowanego. Po zabiegu pacjent kierowany jest na rehabilitację oferowaną w naszym Ośrodku Medycznym Tommed.

 

Skuteczna endoprotezoplastyka w Katowicach

Dzięki endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego wyeliminujesz ból i wrócisz do sprawności ruchowej. W opinii specjalistów ewentualne powikłania pooperacyjne są niezwykle rzadkie, a sam zabieg wszczepienia endoprotezy bezpieczny. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług medycznych

 

Powrót

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.