DLACZEGO MAMMOGRAF CYFROWY TOMMED

 

mammograf cyfrowy w tommed

 

MAMMOGRAF CYFROWY W TOMMED - Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne!

Kogo? Wszystkie Panie w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 2 lata nie miały wykonywanego badania mammograficznego.

Gdzie? Ośrodek Medyczny TOMMED, Katowice, ul. Żelazna 1

DLACZEGO MAMMOGRAF CYFROWY TOMMED?

Ośrodek Medyczny Tommed zaprasza Panie na badanie piersi nowym MAMMOGRAFEM CYFROWYM!

MAMMOGRAF CYFROWY, w przeciwieństwie do mammografu analogowego, przekształca promieniowanie bezpośrednio na obraz, dzięki czemu powstają bardzo dobrej jakości obrazy w wysokiej rozdzielczości: wyraźne, ostre, czytelne, z dobrym kontrastem, pozwalające na dostrzeżenie nawet niewielkich zmian w piersiach.

 

Wyniki mammografii cyfrowej są od razu wyświetlane na monitorze komputera i mogą być przetwarzane za pomocą specjalnego oprogramowania. Możliwa jest szczegółowa i precyzyjna analiza graficzna uzyskanych obrazów, co zwiększa szanse na dostrzeżenie nawet bardzo wczesnych zmian w tkance. Lekarz może zwiększyć jasność i kontrast tkanki, obraz może być powiększony dla bliższego zbadania oraz obracany. Lekarze mogą równocześnie korzystać z wielu cyfrowych skanów mammograficznych na ekranie komputera, obserwując subtelne zmiany w tkance piersi.

 

Badanie mammografem cyfrowym jest szybkie - podczas badania pacjent otrzymuje nawet 50% mniej promieniowania niż w przypadku standardowych technik mammografii. Rozwiązanie pozwala na dostosowanie optymalnej dawki promieniowania dla każdej ekspozycji piersi.

 

Czytaj więcej o mammografii>> http://tommed.pl/mammografia

Zapraszamy!

KONTAKT: MAMMOGRAFIA

 

logo funduszy europejskich, flaga polski i logo unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2022.