Skuteczne leczenie boreliozy

Borelioza jest stosunkowo nową chorobą, rozpoznawaną od lat 80 XX wieku (chociaż już wcześniej była opisywana). Ta najczęściej występująca choroba odkleszczowa jest często niezwykle trudna do zdiagnozowania, a jej leczenie wymaga wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanego lekarza.

Ośrodek Medyczny Tommed w Katowicach jest miejscem, gdzie lekarze-specjaliści prowadzą leczenie osób chorych na boreliozę z terenu całego Śląska.

 

Dzięki wdrożeniu programu leczenia boreliozy możemy zapewnić Pacjentom kompleksową diagnostykę oraz skuteczne leczenie choroby.

 

Program leczenia boreliozy w Ośrodku Medycznym Tommed jest świadczony jako usługa prywatna. Zapraszamy do zapoznania się z  cennikiem

 

OBJAWY BORELIOZY

LECZENIE BORELIOZY na Śląsku (Katowice)

 

NASI SPECJALIŚCI

Dr N. Med. Marek Beniowski

 

KONTAKT: BoreliozA

Szczepienia przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu


Kleszczowe zapalenie mózgu jest wirusową chorobą ośrodkowego układu nerwowego przenoszona przez kleszcze. Do zakażenia dochodzi w wyniku ukłucia przez zakażonego kleszcza, rzadko drogą pokarmową. Typowymi miejscami ukłucia u człowieka są głowa, uszy, miejsca zgięcia dużych stawów, ręce i nogi. Ponieważ ślina kleszczy posiada właściwości znieczulające, ukłucie na ogół nie zostaje zauważone.

Ośrodek Medyczny Tommed oferuje szczepienia przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu.

 

Kto może się zaszczepić?

Szczepienia adresowane są dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 1 roku życia. Szczepienie poprzedzone jest wywiadem oraz badaniem lekarskim.

Szczepienia w Ośrodku Medycznym Tommed są oferowane jako świadczenia prywatne. Zapraszamy do zapoznania się z CENNIKIEM

 

BĄDŹ GOTOWY NA SPOTKANIE Z KLESZCZEM

JAK USUNĄĆ KLESZCZA

 

KONTAKT: SZCZEPIENIA Borelioza

 

 

loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej loga funduszy europejskich, województwa śląskiego, tommedu i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.