OFERTA PRACY - Pracownik Sklepu Medycznego Tommed

17.04.2018

OBRAZ

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Dobór sprzętu i sprzedaż produktów medycznych i pomocniczych, towarów refundowanych oraz w pełni odpłatnych
  • Obsługa komputera i kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością sklepu medycznego, rozliczenia NFZ
  • Zapewnienie dostępności towarów

Wymagania obowiązkowe:

  • Wykształcenie z zakresu Rehabilitacji, Fizjoterapii, Farmacji (średnie lub wyższe), lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem towaroznawstwa materiałów medycznych do 10.02.2019 – warunek konieczny
  • Co najmniej 2 lata stażu pracy w sklepie medycznym
  • Znajomość branży medycznej (wyroby medyczne, ortopedyczne i rehabilitacyjne).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat na podstawie umowy o pracę (lub innej, wybranej przez aplikującego),
  • Stabilną pracę w miłej atmosferze – jesteśmy firmą o długoletniej tradycji na śląskim rynku usług medycznych,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV  do dnia 31.08.2018 r. zawierające poniższą klauzulę na adres: rekrutacja@tommed.pl

Pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).